Overwatch Download Pełna Wersja

Overwatch Download Pełna Wersja

Overwatch Download to produkcja od studia Blizzard Entertainment, które każdy doskonale zna z takich tytułów jak seria DiabloWarcraft czy StarCraft. Tym razem Blizzard stworzył grę osadzoną w widoku pierwszoosobowym i to w dodatku grę akcji.

Rozgrywka ma miejsce w świecie z przyszłości, bardzo futurystycznym, a w dodatku pogrążonym w konflikcie. Sam tytuł gry nawiązuje do organizacji strażników, która ma za zadanie przywrócić i utrzymać pokój. W jej szeregach można znaleźć praktycznie wszystkich – byłych żołnierzy, naukowców czy nawet awanturników.

A jeśli chcesz pobrać więcej darmowych gier, to koniecznie sprawdź serwis GrandGamer.pl.

Overwatch Download

Z biegiem lat organizacja sobie doskonale radziła, jednak w pewnym momencie jej wpływy i siła zaczęła drastycznie spadać, a sami strażnicy zaczęli popadać w konflikty pomiędzy sobą. Akcja toczy się w momencie kiedy grupa Overwatch Download jest w kompletnej rozsypce.

Społeczność potrzebuje kogoś kto będzie w stanie zapanować nad rozprzestrzeniającym się chaosem – to właśnie ten obowiązek spada na gracza i to on staje na czele strażników jako jeden z nich w walce o ład. Gra w głównej mierze nastawiona jest na rozgrywkę wieloosobową, jednakże to nie stoi na przeszkodzie poznania historii uniwersum w jakim jest osadzona, a także historii postaci jakie w nim możemy spotkać.

Rozgrywka sprowadza się do typowego death matchu, w którym dwie drużyny rywalizują ze sobą. Akcja jest bardzo szybka i dynamiczna – dodatkowo szybkość rozgrywki jest zwiększona poprzez bardzo dużą mobilność postaci. Zwycięstwo w walce w głównej mierze zależy od współpracy pomiędzy drużyną. Pojawiają się tutaj rozgrywki dobrze znane graczom z innych gier FPS – jedna drużyna musi przetransportować ładunek wybuchowy do określonego punktu, a druga ma za zadanie im w tym przeszkodzić. W innym trybie rozgrywki jedna drużyna ma za zadanie atakować punkty kontrolne, natomiast druga ich bronić – w tej sytuacji samodzielna walka nastawiona jest z góry na porażkę.

POLECAMY GRĘ:  CS GO Download Pełna Wersja za darmo

Na początku przygody z grą, gracz wybiera postać jaką przyjdzie mu walczyć – Blizzard zadbał o różnorodność postaci. Dla przykładu możemy sterować Reinhardtem, który swoimi silnymi szarżami jest w stanie wbić swoich przeciwników w ściany, czy też Hanzo, który uzbrojony w łuk posiada mniejszą wytrzymałość na ciosy jednak jest na tyle mobilny, że z łatwością wspina się po ścianach i jest w stanie uciec w krytycznym momencie. Kierowanie poszczególnymi postaciami daje różne możliwości i doznania z gry, dlatego właśnie każdy z graczy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł grać w formie jaką lubi.

Overwatch Pełna Wersja

Gra na pierwszy rzut oka może przypominać wszystkim dobrze znany tytuł jakim jest Team Fortress 2. Tam również kolorowa grafika oraz szybkość rozgrywki zdecydowanie wpływa na rozgrywkę. Początkowo zdania były podzielone co do tytułu. Jednakże Overwatch Download gwarantuje graczom zupełnie co innego. Świetna grafika i dynamiczna akcja tylko nakręcają graczy.

Co ważniejsze w przypadku Team Fortress dwa były momenty kiedy to gracze byli rozczarowani – dołączając do gry panował chaos, każdy robił co chciał, część graczy nie wiedziała co się na mapie dzieje, a druga cześć miała opóźnienia – tzw. lagi. W przypadku Overwatch Download takie problemy się nie pojawiają, choć jest to dopiero beta. Plany wydawnicze gwarantują zagranie w grę w szerszym gronie już w III – IV kwartale 2015 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *