Odlotowe wieżowce to darmowa strategiczno- ekonomiczna gra online, w której gracz zbuduje, a następnie będzie zarządzał wieżowcem oraz jego mieszkańcami. Początkowo do zarządzania gracz otrzymuje kilkupiętrowy budynek, który z biegiem czasu może stać się ogromnym wieżowcem przynoszącym znaczne zyski. Do dyspozycji na starcie jest zatem niski budynek z kilkoma mieszkańcami, pralnią i windą.

Gracz opiekuje się również mieszkańcami budynku, dba o ich dobry nastrój, zapewnia im pracę w przedsiębiorstwach znajdujących się również w wieżowcu. Nie jest to proste zadanie ponieważ każdy z nich ma inne oczekiwania, marzenia i humory.

Zakres obowiązków gracza- zarządcy budynku jest szeroki. Do jednych z nich należy dbanie o sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstw, które znajdują się w wieżowcu. Należy zatrudniać w nich odpowiednie osoby. Nie może również zabraknąć składników, dzięki którym piekarze będą mogli piec bułki, a w pralni nie zabraknie środków czystości. Wszystkie działania sprawiają, że wpływy rosną, a konto jest stale zasilane kolejnymi środkami pieniężnymi.

W grze najważniejszą inwestycją jest stałe powiększanie pięter wieżowca. Po zbudowaniu 10 piętra istnieje możliwość dołączenia do innych miast dostępnych w grze. Umożliwia to grę z innymi graczami, z którymi można dzielić się wiedzą lub radzić na ogólnie dostępnym czacie.


Odlotowe wieżowce, Odlotowe wieżowce gra, gra mmorpg Odlotowe wieżowce, gra przeglądarkowa Odlotowe wieżowce, gra na przeglądarkę Odlotowe wieżowce, MMORPG gra Odlotowe wieżowce, gra przeglądarkowa Odlotowe wieżowce, opinie Odlotowe wieżowce, multiplayer Odlotowe wieżowce, Odlotowe wieżowce gracze, Odlotowe wieżowce recenzja gry, Odlotowe wieżowce gra browser

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here