Niesamowite zwierzaki to gra, w której gracz ma okazję zostać opiekunem wymarzonego pupila. Do wyboru jest pies lub kot, a jego nowy właściciel ma za zadanie dbać o niego, a następnie wystawiać na psich lub kocich konkursach.

Początkowo pupil jest zwykłym kundelkiem lub popularnym dachowcem. Z czasem jednak, jeśli tylko zwierzę zostanie poddane właściwej opiece, ma szansę stać się zwierzęciem wystawowym i zdobywać medale oraz puchary.

Zabawa jest ciekawa z punktu widzenia rywalizacji, ponieważ pupil stale biorąc udział w pokazach wpisany jest na globalny ranking, gdzie plasuje się na różnych pozycjach. Czym lepiej zajmujemy się zwierzęciem, tym lepszą pozycję osiąga.

Jednakże gra to nie tylko rywalizacja, ale również współpraca. Dołączenie do psiego lub kociego klubu daje możliwość otworzenia kolejnych funkcji zabawy. Członkowie klubu pomagają sobie w zdobywaniu doświadczenia i rozbudowie domu. Dzięki temu zwierzak poczuje się znacznie lepiej w swoim domu, co przełoży się na efektywne występy podczas pokazów.

Wszelkie zadania i wyzwania sprawiają, że prestiż gracza rośnie. Prosty w obsłudze chat pozwala na nawiązywanie nowych znajomości i wspólną zabawę.


Niesamowite Zwierzaki, Niesamowite Zwierzaki gra, gra mmorpg Niesamowite Zwierzaki, gra przeglądarkowa Niesamowite Zwierzaki, gra na przeglądarkę Niesamowite Zwierzaki, MMORPG gra Niesamowite Zwierzaki, gra przeglądarkowa Niesamowite Zwierzaki, opinie Niesamowite Zwierzaki, multiplayer Niesamowite Zwierzaki, Niesamowite Zwierzaki gracze, Niesamowite Zwierzaki recenzja gry, Niesamowite Zwierzaki gra browser, Niesamowite Zwierzaki gra MMO, Niesamowite Zwierzaki dla dzieci, gra przegladarkowa dla dzieci Niesamowite Zwierzaki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here