Mistrzowie Żywiołów to gra karciana z motywami MMORPG, w której bohater wciela się w rolę maga i ma za zadanie zbudowanie potężnej talii magicznych kart.

Budowanie silnej talii kart to nie tylko zbieranie kolejnych kart, to również podnoszenie ich poziomu. Istnieje kilka poziomów kart i każdy z nich określa moc karty, zwykły, niezwykły, epicki, rzadki, mityczny, czy legendarny. Karty powinny stale rozwijać się i zdobywać najwyższe poziomy, dzięki czemu będą posiadały ogromną moc uderzeniową.

Drużyna, którą dysponuje gracz, musi być doskonale wytrenowana, tak by dać radę podczas wymagających walk. W grze istnieją trzy zasadnicze typy walki, Pojedynki, Walki na Arenie, Turnieje. Za każdą wygraną walkę uzyskuje się punkty doświadczenia. Największą wygraną otrzymuje się po wygranej walce z potężnymi smokami.

Grać można w pojedynkę lub dołączyć do już istniejących innych grup, dzięki czemu gra staje się jeszcze ciekawsza. W poznaniu gry pomaga prosty w obsłudze samouczek, który krok po kroku przedstawia jej tajniki.


Mistrzowie Żywiołów, Mistrzowie Żywiołów gra, gra mmorpg Mistrzowie Żywiołów, gra przeglądarkowa Mistrzowie Żywiołów, gra na przeglądarkę Mistrzowie Żywiołów, MMORPG gra Mistrzowie Żywiołów, gra przeglądarkowa Mistrzowie Żywiołów, opinie Mistrzowie Żywiołów, multiplayer Mistrzowie Żywiołów, Mistrzowie Żywiołów gracze, Mistrzowie Żywiołów recenzja gry, Mistrzowie Żywiołów gra browser, Mistrzowie Żywiołów gra MMO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here