Legend Online jest grą dostępną w polskiej wersji językowej, a co najciekawsze wystarczy do niej jedynie przeglądarka. Gra zalicza się do gatunku MMORPG wraz z elementami strategii. Gracz rozpoczynający swoją przygodę wciela się w jedną z kilku klas i przemierza świat aby bronić ludzkich osad atakowanych przez potwory.
Akcja gry rozpoczyna się w momencie kiedy kończy się wielka wojna pomiędzy światem ludzi, a światem bestii. Przez wojnę, imperium zostało niezwykle osłabione – skłoniło to ościenne plemiona do ataków na nie, a i bestie które chowały się z dala od terytorium państwa coraz częściej zapuszczają się na jego tereny w celu atakowania osad. Wszystkie te elementy nakładają się na siebie i gwarantują powstanie zupełnie nowego konfliktu – to właśnie wtedy gracz rozpoczyna swoją przygodę z grą.
Legend Online oferuje graczom wybór jednej z trzech postaci – jest to wojownik, strzelec oraz mag. W miarę poznawania świata, grania i levelowania, każda z postaci zyskuje dodatkowe umiejętności oraz zdobywa lepszy ekwipunek pozwalający na podejmowanie coraz większych wyzwań. Wrogów w grze jest bardzo dużo, gdyż gra toczy się aż na trzech kontynentach. Każdy z kontynentów jest inny i zbudowany charakterystyczne tylko dla niego, kryje także bardzo dużo eksploracji i masę przeciwników z którymi przyjdzie się nam zmierzyć. Eksploracja terenów jest niezwykle przyjemna i miła dla oka – lokacje zostały bardzo dokładnie i ładnie zaprojektowane. Gracze w trakcie swoich przygód będą odwiedzać ruiny, łąki, lasy, oazy, góry, pustynie, bagna, wulkany, a nawet pływające wyspy czy lodowe pustkowia.


Legend Online, Legend Online na przeglądarkę, gra przeglądarkowa Legend Online, Legend Online recenzja, Legend Online gra przeglądarkowa, opis gr Legend Online, Legend Online gra, Legend Online gracze, Legend Online MMORPG, Legend Onlinegra mmorgp Legend Online

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here