Khan Wars to darmowa gra strategiczna, w której kompletuje się armię, a następnie wysyła ją na podbój. Już na początku gry istnieje możliwość wyboru nacji, którą będzie się kierować. Rodzimi gracze najczęściej sięgają po Polan.

Każda nacja ma inny sposób walki, inne cechy wiodące, a także swoje jednostki specjalne. Dlatego przed rozpoczęciem gry warto zapoznać się z cechami każdego z narodów.

Gracz początkowo dostaje niewielką osadę, w której wznosi kolejne budynki, choć docelowo jest to gra wojenna i na podbojach opiera się jej główna akcja. Pierwsze są budynki, które dostarczają surowce, następnie tworzy się struktury obronne, które pozwalają na stworzenie silnej armii.

Najwyższym poziomem w grze jest tworzenie armii. Proces ten nie jest łatwy, ponieważ konieczne jest wzięcie pod uwagę cech każdej z jednostek i połączenie ich w skutecznie działającą armię.

Khan Wars to również gra o dyplomacji, ponieważ od stosunków z innymi krainami zależy, czy handel będzie udany, czy będą prowadzone wojny. Mimo poprawnych relacji może dojść do walki. Za pomocą specjalnego symulatora można przeprowadzoną bitwę obejrzeć raz jeszcze i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Jest to również gra stale udoskonalana, dlatego też do gry są wciąż dodawane nowe elementy rozgrywki.


Khan Wars, Khan Wars gra, gra mmorpg Khan Wars, gra przeglądarkowa Khan Wars, gra na przeglądarkę Khan Wars, MMORPG gra Khan Wars, gra przeglądarkowa Khan Wars, opinie Khan Wars, multiplayer Khan Wars, Khan Wars gracze, Khan Wars recenzja gry, Khan Wars gra browser, Khan Wars gra MMO, Khan Wars gra MMORPG, MMO Khan Wars, MMORPG free to play Khan Wars

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here