Fashion Style to typowa gra dla dziewczynek, tych młodszych i trochę starszych. Wielbicielki mody wchodzą w Wirtualny Świat Mody. Pierwszym zadaniem jest stworzenie tytułowej bohaterki, modelki, która następnie wprowadzona będzie w świat mody. Modelka zostaje stworzona od podstaw, można samemu nadać jej kolor oczu, włosów, kształt twarzy, nosa, ciała. Następnie można dobrać jej modną fryzurę i dobrać indywidualnie makijaż.

Tak jak w świecie modelingu, tak i w wirtualnym świecie mody przed modelką stoją wyzwania i zadania. Podejmując je można liczyć na zarabianie dużych pieniędzy, które będą pochodzić z pokazów, wyjść na wybiegach, sesji zdjęciowych, czy też udziału w reklamach.

Życie modelki to nie tylko występy. Bohaterka musi również jeść, mieć zapewnione rozrywki, dlatego też czyta książki, chodzi do kina lub na kręgle, jak również do restauracji. Należy jedynie pilnować kalorii spożywanych produktów.

W grze istnieje również możliwość głosowania na najładniejszą modelkę, w którym należy brać udział. Podobnie warto do konkursu zgłosić swoją własną modelkę, dzięki czemu w niedługim czasie może się ona znaleźć na liście najładniejszych modelek.


Fashion Style, Fashion Style gra, gra mmorpg Fashion Style, gra przeglądarkowa Fashion Style, gra na przeglądarkę Fashion Style, MMORPG gra Fashion Style, gra przeglądarkowa Fashion Style, opinie Fashion Style, multiplayer Fashion Style, Fashion Style gracze, Fashion Style recenzja gry, Fashion Style gra browser, Fashion Style dla dziewczyn, gra dla dziewczyn Fashion Style, przeglądarkowa gra dla dziewczyn Fashion Style

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here