Cronix jest grą niezwykle dynamiczną, w której motywem przewodnim jest starcie dwóch drużyn złożonych z graczy. Gracze zostają przeniesieni do post apokaliptycznego świata – to właśnie w nim ludzie próbują przetrwać po wojnie atomowej. Twórcy gry mieli niezwykle bujną wyobraźnię – wyposażyli oni bowiem ludzi w niezwykłe moce przy użyciu których walczą oni między sobą o honor, chwałę i przetrwanie w zniszczonym świecie.
Cronix swój pomysł na grywalność zaczerpnął z gier typu MOBA oraz arenowych gier akcji. Twórcy gry do dyspozycji raczy oddali aż kilkanaście unikatowych postaci p każda z nich posiada swoje własne zdolności dzięki którym możliwe jest skuteczne walczenie na arenie. Postaci jest tak wiele i tak wiele jest ich unikatowych zdolności, że gracze zyskują możliwość grania np. postaciami skupionych na obronie. I tak np. bohater odpowiedzialny za obronę swoich towarzyszy na placu boju posiada ogromną tarczę, wojownik wyposażony jest np. w działko laserowe i zadawać duże obrażenia przeciwnikom. Każda z dostępnych postaci posiada także swoje unikatowe cechy – takie jak statystyki określające siłę, wytrzymałość na ataki, szybkość poruszania się czy też poziom trudności w jej sterowaniu. Poziom trudności postaci jest niezwykle ważny, gdyż jednymi gra się zdecydowanie łatwiej, a drugimi ciężej – jednak po dłuższym graniu, kiedy opanujemy już sterowanie daną postacią trudniej będzie nas zatrzymać. Co ciekawe w Cronix można walczyć na dwa sposoby – zarówno na odległość jak i w zwarciu – przy pomocy lasera czy też miecza.


Cronix, Cronix gra, gra mmo Cronix, mmorpg Cronix, gra browser Cronix, gra przeglądarkowa Cronix, Cronix opninie, recenzja gry Cronix, Cronix opis gry, Cronix gra na przeglądarkę, gracze Cronix, gra przeglądarkowa Cronix, gra MMORPG Cronix

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here