Blast Breaker jest grą fantasy z klasy MMORPG – całość gry została utrzymana w konwencji sidescrollowej gry akcji. Gracz w Blast Breaker wciela się w jednego z trzech bohaterów, którzy wyruszają aby ratować swoją planetę, a przy okazji przeżywają wiele ciekawych przygód.
Blast Breaker jak na niskobudżetową produkcję może pochwalić się całkiem nieźle rozbudowanym światem. Gracz zostaje przeniesiony na planetę Xylon na której mieszkańcy żyli w spokoju badając żywioły. Wszystko skończyło się wraz z odkryciem ruin na planecie, z której zaczeli wychodzić i pojawiać się na powierzchni Blasterzy. Istoty z ruin zaczynają powoli niszczyć planetę, a jej mieszkańcy zmuszeni zostali do opuszczenia swojej planety. Gracz rozpoczyna swoją zabawę w mieście Ariar, gdzie wciela się w postać jednego z wojowników, który zostaje wysłany do zlikwidowania kolejnych Blasterów.
Blast Breaker oferuje swoim graczom wybór trzech grywalnych bohaterów. Pierwszym z nich jest Alan – wojownik, drugim Stella p wiedźma, a trzecim Elone – łuczniczka. Kazda z postaci dysponuje swoim odmiennym stylem walki oraz różnymi umiejętnościami – zarówno tymi pasywnymi jak i aktywnymi. To nie tylko te elementy odróżniają ich od siebie – każdy z bohaterów posiada także swój własne powody dla których walczy z Blastersami. Dla przykładu wojownik Alan był świadkiem zniszczenia jego wioski przez te istoty, Elona jako postać silnie związane z siłami natury poprzysięgła im zemstę za zniszczenie planety. Z racji tego, że każda postać posiada swoją unikatową historię, pozwoli to graczowi na pełne zżycie się ze sterowaną przez siebie postacią.


Blast Breaker, Blast Breaker gra przeglądarkowa, gra przeglądarkowa Blast Breaker, Blast Breaker gra browserowa, opinie Blast Breaker, recenzja Blast Breaker, gracze Blast Breaker

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here