Berserk: The Cataclysm jest grą przeglądarkową, która łączy w sobie zarówno elementy strategii jak i przede wszystkim karcianki. Podczas gry, gracz wciela się w rolę maga, który walczy o władzę w mistycznym świecie Laar – świat z kolei został nawiedzony przez kataklizm.
Gra została stworzona przez Rosyjskie studio, które wykorzystało w niej język HTML 5 – dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania gracze ni muszą instalować dodatkowych wtyczek czy elementów umożliwiających m grę – wystarczy wejść na stronę i rozpocząć zabawę.
Berserk: The Cataclysm to gra stworzona dla tej części graczy, którzy uwielbiają bawić się w kolekcjonowanie. Oddział nad jakim przyjdzie graczowi przejąć kontrolę został bowiem przedstawiony w postaci kart, które gracz będzie mógł zbierać i układać w taliach wedle swoich własnych upodobań. Gra nie jest krótka, gdyż jest w niej aż 600 unikatowych kart z jednostkami, które gracz będzie mógł zdobyć i wykorzystać w swojej rozgrywce. Nad wykonaniem ilustracji do talii pracowało wielu artystów.
Głównym celem rozgrywki jest podbijanie nowych terenów, a po każdej wygranej walce przyjdzie nam otrzymać nie tylko złoto, ale przede wszystkim nowe jednostki, które będzie można wykorzystać podczas rozgrywki. Powodzenie w grze zależy tak naprawdę od samego gracza – od tego ile kart posiada i jak jest w stanie przygotować talię do rozgrywki. Berserk: The Cataclysm jest grą która może pochłonąć na wiele godzin – wszystko za sprawą możliwości kolekcjonowania tak duże ilości kart. Kolekcjonowanie oraz dobieranie talii to główna zaleta gry – dzięki temu głównie prawdziwi fani karcianek dadzą sobie radę poradzić z tak bardzo rozbudowaną produkcją.


Berserk The Cataclysm, Berserk The Cataclysm gra przeglądarkowa, gra na przeglądarkę Berserk The Cataclysm, gra przeglądarkowa Berserk The Cataclysm, gra browserowa Berserk The Cataclysm, opinie Berserk The Cataclysm, gracze Berserk The Cataclysm, recenzja gry Berserk The Cataclysm, Berserk The Cataclysm opis gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here